Żuraw wieżowy wolnoobrotowy TEREX CBR40H – sklep.corleonis.pl

Żuraw wieżowy firmy TEREX to niezbędna maszyna, jeżeli chcesz, aby planowana budowa przebiegła jak najsprawniej i jak najbardziej wydajnie. Jest to wyrób renomowanego producenta, co stanowi gwarancję najwyższej jakości, na którą składają się solidne wykonanie z wytrzymałych materiałów, a także korzystne wartości parametrów, nieporównywalne z żadnym innym żurawiem wieżowym. Sklep Corleonis to oficjalny dystrybutor marki TEREX w Polsce, dzięki czemu klient uzyskuje gwarancję kompleksowej obsługi zarówno w zakresie sprzedaży, jak i obsługi żurawi.
Żuraw wieżowy - TEREX CBR40H

Żuraw wieżowy TEREX CBR40H – oferta sklepu

Żuraw marki TEREX wyposażony został w osie do transportu po obszarze budowy, dzięki czemu z jego pomocą z łatwością wykonasz wszelkie prace budowlane. Odpowiedni balast przeciwwagi zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i wszystkich osób znajdujących się w pobliżu. Dodatkowymi atutami, którymi cechuje się wyposażenie żurawia, są wiatromierz, ogrzewanie szafy sterowniczej, a także pakiet niskotemperaturowy, który umożliwia pracę w temperaturze osiągającej nawet do -25°C.

TEREX CBR40H – żuraw wieżowy – specyfikacja

Tym, czym zdecydowanie wyróżnia się prezentowany żuraw, jest wartość jego parametrów, które wymiernie wpływają na wydajność, a także komfort pracy. Maksymalny udźwig wynosi aż 4000 kilogramów, natomiast na maksymalnym wysięgu (40 metrów) osiąga wartość 1000 kilogramów. Tak imponujące parametry dają ogromne możliwości w kwestii wykorzystywania tego żurawia podczas różnego rodzaju prac. Posadowienie stanowi solidna podstawa krzyżowa, a konstrukcja żurawia umożliwia podnoszenie ciężarów na wysokość od 22,5 do 27,8 metrów.

Ile kosztuje żuraw wieżowy TEREX CBR40H?

Cena dźwigu jest adekwatna do szerokich możliwości, które oferuje konstrukcja, jej jakość oraz wykonanie. Kupując maszynę od oficjalnego dystrybutora marki TEREX, jakim jest firma Corleonis, możesz ponadto liczyć na kompleksową obsługę w kwestii sprzedaży. TEREX CBR40H stanowi docenianą międzynarodowo maszynę, która wyróżnia się na rynku niezrównaną jakością. Użytkownicy z całego świata cenią ją za imponujące parametry, a także niską awaryjność. Dzięki temu model ten cieszy się popularnością oraz sporą dozą zaufania.

Żurawie wieżowe TEREX CBR40H – opinie zadowolonych klientów

Podczas swojej kariery na budowie korzystałem z wielu tego typu maszyn. Ta jest naprawdę solidna. No i ma ponadto takie bajery jak wiatromierz i ogrzewanie w szafie. Solidna robota – polecam.

Karol

Żuraw terex zawsze idealnie się sprawdza w każdych warunkach. Warty swojej ceny. Łatwe, wygodne sterowanie, wiatromierz, automatyczne smarowanie wieńca obrotu – to tylko kilka z jego zalet. Nie mam zarzutów

Andrzej

Jestem pod wrażeniem tak dobrej obsługi w sklepie. Żuraw pierwszej klasy i nic mu nie mozna zarzucic. Cena korzystna i wiem, ze dzwig nam długo posłuży. Długa gwarancja to dla mnie też znak, że można się spodziewać super jakosci i sie nie przeliczylem.

Mateusz

Świetna konstrukcja, jak zmieniliśmy dźwig, to od razu wszystkie prace zaczęły iść znacznie sprawniej. Ogromny plus za to, że można pracować w bardzo niskich temperaturach. Bardzo duży udźwig w porównaniu z innymi maszynami tego typu. Jak najbardziej polecam.

Bartek