Żuraw TEREX CTT132-6 - sklep.corleonis.pl

Szybkość prac budowlanych zależy między innymi od doświadczenia fachowców, ale przede wszystkim od procedur działań i stosowanego sprzętu. W przypadku większych obiektów, nieocenioną pomocą są żurawie, które pozwalają szybko wyciągnąć na większą wysokość ładunki o ogromnej masie, tym samym znacznie przyspieszając wykonywane działania. Model TEREX CTT132-6 charakteryzuje się nowoczesnością oraz wytrzymałością. Został wyposażony w długi wysięgnik oraz świetnie zaplanowaną konstrukcję.
Żuraw wieżowy TEREX CTT132-6

Żuraw TEREX CTT132-6 - oferta

Żuraw TEREX CTT132-6 należy do urządzeń profesjonalnych. Posiada wygodnie składaną konstrukcję, dzięki czemu przygotowanie go do pracy nie zajmuje szczególnie długo czasu. To ważne także w przypadku ewentualnej konieczności szybkiego demontażu, np. za sprawą nadciągającego silnego wiatru. Model ten sprawdza się świetnie przy inwestycjach związanych z budową osiedli mieszkaniowych czy galerii handlowych (w przypadku wieżowców może się okazać za niski). Urządzenie wykorzystuje standardowe balasty przeciwwagi.

Sprawdź sklep z częściami do żurawi wieżowych i samojezdnych!

TEREX CTT132-6 - żuraw - specyfikacja

Żuraw TEREX CTT132-6 zasługuje na uwagę ze względu na długi, 60-metrowy wysięgnik. Maksymalny udźwig tej maszyny wynosi 6000 kg (na maksymalnym wysięgu jest to 1540 kg). Konstrukcja opiera się na podstawie krzyżowej C38. Żuraw jest wspierany dodatkowymi technologiami, np. zintegrowanym systemem kontroli, wiatromierzem z alarmem czy klimatyzacją dla komfortu operatora. Długość liny wciągarki to 270 metrów. Modele TEREX CTT132-6 zostały wyprodukowane w 2021 roku, dlatego są nowoczesne, a dzięki temu - skuteczniejsze podczas pracy.

Żuraw CTT132-6 - cena

TEREX CTT132-6 to żuraw o nowoczesnym, uniwersalnym charakterze. Dzięki temu wykorzystuje się go w przypadku różnego rodzaju inwestycji. Został wykonany z bardzo dobrych materiałów, a mimo to jego cena nie należy do szczególnie wysokich. Dokładna kwota jest zmienna, co wiąże się między innymi z wybraną wersją żurawia TEREX CTT132-6, a także wielkością zamówienia. Jako atut tego modelu można wymienić także polską dokumentację oraz stosunkowo proste sterowanie, co na pewno doceni operator.

Żuraw TEREX CTT132-6 - opinie zadowolonych klientów

Kupiłem tego zurawia w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolony, ponieważ można łatwo dostosować wymaganą wysokość urządzenia no i ma dosć duży udźwig (mam żurawie, które uniosą tylko 4t), czyli maksymalni 6t. Rewelacja

Karol

Terex ctt132-6 pojawił się w mojej firmie w sumie niedawno, ale operatorzy od razu docenili go za klimatyzowaną kabinę oraz różne zaawansowane systemy kontrolne przede wszystkim wiatromierz z alarmem. serdecznie polecam, świetna maszyna…

Andrzej

Jestem wspólnikiem w firmie budowlanej, ale często pomagam jako operator żurawia. Kiedy kupiliśmy TEREX CTT132-6, od razu poczułem różnicę. Wszystko działa bardzo sprawnie, przy maksymalnym wysięgu udźwig jest niezły, wiatromierz też się przydaje, polecam.

Dominik

Ten żuraw od terexu to przede wszystkim niezawodna maszyna. Miałem okazję przetestować go w trudnych warunkach i jestem pewny, że drugi z żurawi firmy by sobie nie poradził z tym zadaniem. Do tego wyciągarka pracuje szybciej, mega polecam :)

Marcin